Хуманост на делу

Ученици наше школе и запослени су и овог пута показали да су велики људи и да нечије мало је некоме све. Динаром солидарности успели смо да сакупимо 44 750 динара и тим износом помажемо раду Друштва инвалида за дечију и церебралну парализу „Сомбор“ .
Хвала драги људи на разумевању и великом срцу.❤️

Пубертет

Наставак сарадње са патронажном сестром поливалентне патронаже из Дома здравља „Др Ђорђе Лазић“ ,Исидором Плавшић.Спровела је здравствено васпитни рад у четвртом разреду на тему „Пубертет“.Ученици су били сусретљиви и знатижељни.Исидора се потрудила да пружи све одговоре на задата питање и задовољи њихову знатижељу.

Дрво генерације 2022/2023.

Традиционално као и неколико година уназад и ове године Град Сомбор у сарадњи са Културним центром „Лаза Костић“ и ЈКП“Зеленило“ поклонили су ђацима првацима дрво генерације.