И овог викенда ученици наше школе постигли су успехе на различитим такмичењима

И овог викенда ученици наше школе постигли су успехе на различитим такмичењима:
1. Из Енглеског језика на Општинском такмичењу Аљоша Вучковић из осмог три је
освојио друго место док је Ђан Борџ из осмог један освојио треће место.Са њима је
радила наставница енглског језика Теодора Турнер.

2.Хелена Бига и Андреј Радоњић из другог пет пласирали су се на Међуокружно
такичење из гимнастике.

3.Уз водство наставнице Драгане Паклединац наши ученици на Општинском
такмичењу постигли су следеће резултате и пласирали су се на окружно такмичење:
7.РАЗРЕД
Никола Чавић из седмог два -прво место
Илија Кардум из седмог два –друго место
Мрђан Бошковић из седмог два –треће место
8.РАЗРЕД
Јован Зорић из осмог два –треће место

4.На Окружном такмичену из физике:
Мрђан Бошковић из седмог два -3.место(наставник Стојан Вулевић)
Петар Ђенадија из шестог један -2.место(наставник Бјанка Цветковић)

5.На конкурсу „Цвет за моју маму „
Невена Шврака из првог један освојила је 3.место
Јасмина Пенџић из првог три добија похвалницу .

ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА,УЧИТЕЉИМА И НАСТАВНИЦИМА.

Општинска смотра рецитатора

Општинска смотра рецитатора одржана је 27. 02. 2022. у сали Култрурног центра „Лаза
Костић“.Награду и пласман на Зонску смотру рецитатора остварила је Сара Родић из 2.-3
Честитамо Сари и учитељици Мирјани Лазиници.

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

1.На Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе одржано 26. 02. 2022.
године наши ченици су постигли следеће резултате:
ОСМИ РАЗРЕД: Јован Зорић – 3. место
СЕДМИ РАЗРЕД: Мрђан Бошковић – 3. место
Илија Кардум – 3. место
ШЕСТИ РАЗРЕД: Катарина Лекин – 3. место
ПЕТИ РАЗРЕД: Јана Јелић – 3. место
Честитамо ученицима и наставницима српског језика Јефимији Топаловић и Небојши
Стојилковићу.

Oпштинско такмичење из математике

У недељу 20. 02. 2022. године одржано је Општинско такмичење из математике.
Наши ученици су имали бројно учешће:
3.РАЗРЕД:
Раде Шумоња 1. место учитељица Ирена Шестак
Никола Плавшић 2. место учитељ Бранко Тиодоровић
Далија Огњеновић 3.место учитељица Ирена Шестак4
4.РАЗРЕД:
Андеј Златар 2.место учитељица Слободанка Тодоровић
Павле Ђенадија похвала учитељица Слободанка Тодоровић
5.РАЗРЕД.
Стефан Љубовић 3. место наставница Јована Лопар
Јелена Драгин похвала наставница Јована Лопар
6.РАЗРЕД:
Петар Ђенадија 1. место наставник Саша Саулић
Катарина Лекин 2. место наставница Славица Грба
Страхиња Љубовић 3. место наставник Саша Саулић
7.РАЗРЕД
Михало Ђокић 3.место наставница Јована Лопар
Милица Вукичевић похвала наставница Јована Лопар
Мрђан Бошковић похвала наставница Славица Грба
8.РАЗРЕД
Андреј Мартиновић 2.место наставник Саша Саулић
Честитке свим ученицима, учитељима и наставницима!