Општинско школско такмичење у стрељаштву

На Општинском првенству у стрељаштву за ученике и ученице основних и средњих школа, одржаном у Сомбору 19.04.2017. године у просторијама Спортског Клуба „Black Horse“ у Сомбору екипе и појединци који су се пласирали на Окружно школско првенство ( 27.04.2017. у Спортској хали Оџаци) су :

Екипе:

Пионири: ОШ „ Иво Лола Рибар“ Сомбор

Омладинци: СМШ „др Ружица Рип“ Сомбор

Омладинке: Средња школа „Свети Сава“ Сомбор

Појединци:

Пионир: Петар Бокун – ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор

Омладинац: Бранко Радојичић – С.М.Ш.“Ружица Рип“ Сомбор

Омладинка: Сашка Манојловић – Средња Пољопривредно –

прехрамбена школа Сомбор

Окружно такмичење из географије

На Окружном такмичењу из географије ученици Михаило Шторк, 7/2 и Лазар Тривић, 7/3, освојили су 2.место, а Саша Јухас, 7/3 и Алекса Роксандић, 7/2, 3.место.
Честитамо ученицима и наставнику Гојку Безбрадици.

Окружно такмичење из математике

На Окружном такмичењу из математике наши ученици освојили су :
3.место – Душан Ненадић, 4/2
1.место – Александар Губица, 5/3
1.место – Немања Мајски, 5/1
3.место – Милана Безбрадица, 5/1

Окружно такмичење из енглеског језика

На Окружном такмичењу из енглеског језика ученици Стефан Блашко, 8/3 и Андреј Ранг, 8/2 освојили су други ранг и пласман на Републичко такмичење. Честитамо ученицима и наставници Гордани Ралевић.

Окружно такмичење из ТИО

Ученици наше школе су остварили изузетне резултате на Окружном такмичењу из техничког и информатичког обарзовања и пласман на Републичко такмичење.
V разред папирно моделарство: 1.место Сара Сучевић;
VII разред рад по задатку : 3.место Тијана Филиповић
VIII разред „примена електромагнета“: 1.место Вељко Марић 3.место Вук Ралевић
Ракетно моделарство : 1.место Драган Живковић 1.место Јована Стојаков
Ауто моделарство: 2.место Урош Иветић
Бродо моделарство: 1.место Наталија Дедић 3.место Лазар Тривић
РОБО –ИНТ ИВЕНТ 1.место Горан Топић 2.место Вук Ралевић
Честитамо свим ученицима и наставницима Симић и Бугарин.