РЕЗУЛТАТИ СА МЕЂУОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СПОРТСКЕ ГИМНАСТИКE

РЕЗУЛТАТИ СА МЕЂУОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СПОРТСКЕ ГИМНАСТИКE, ОДРЖАНОГ У НОВОМ САДУ 14 И 15 МАРТА 2018.

– ЂЕРМАНОВИЋ ВАСИЛИЈЕ III-3 9 МЕСТО
– РАЈИЋ МИА V-1 13 МЕСТО
– РАЈЦ АНЂЕЛИНА VII-2   5 МЕСТО

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА У СПОРСТКОЈ ГИМНАСТИЦИ

На окружном такмичењу у спорсткој гимнастици нашу школу је представњало 16 ученика од трећег до седмог разреда:

  • екипа дечака 1-4 разреда је освојила 2 место. – Паштровић Алекса, Гајић Урош и Ђермановић Василије (3-3)
  • Василије Ђермановић је као појединац освојио 1 место и пласман на међуокружно такмичење
  • Миа Рајић,ученица 5-1, је освојила 1 место као појединка и пласман на међуокружно такмичење
  • екипа девојчица седмог и осмог разред је освојила 2 место.- Улемек Ивана (7-1), Мајорчик Тијана, Миловић Тамара, Милутин Јефимија и Рајц Анђелина (7-3).
  • Анђелина Рајц је као појединка освојила 1 место и пласман на међуокружно такмичење.

Честитамо свим учесницима и наставници Катарини Наумов

Републичко првенство у пливању за основне и средње школе

Републичко првенство у пливању за основне и средње школе одржано је у Крагујевцу, 15.новембра 2017. год.

Ученици наше школе су се такмичили и освојили запажене резултате:
-Матија Рађеновић, 2. место
-Немања Букалов, 2. место
-Секулић Страхиња-5. место
-Поповић Никола- 6. место
-Секулић Стефан-7. место
Бивши наши ученици такође су заблистали:
-Алекса Рађеновић, 1.место
-Марко Коловић, 2. место

Хвала пливачима, професорима и родитељима који су уложили велики напор да се експедиција врати у Сомбор са 9 медаља, што је сјајан резултат.

Улична трка Сомбор 2017

Поводом Дана Ослобођења града Сомбора, Спортски савез града Сомбора у сарадњи са Локалном самоуправом и Атлетским клубом „Маратон“, организовао је спортску манифестацију „Улична трка, Сомбор 2017“.  Ова манифестација, окупила је велики број школске деце и омладине који су на здрав начин пропагирати физичку активност, која је најбољи пут до здравља.  Трка је одржана 20.10 2017. у улици Краља Петра I, са почетком у 16:00 часова.

Нашу школу је представљало 43 ученика. Резултати су следећи:
1.место: Никола Вулин, 2/1, Филип Пеша, 4/3, Маша Буишић, 5/1, Алекса Кањо, 6/3,
Јефимија Милутин, 7/3, Михајло Лакић, 7/3
2.место: Војин Јанковић, 2/1, Василије Ђермановић, 3/2, Лазар Дедић, 4/2, Петар Дрвар, 8/1
3.место: Вељко Павловић, 3/1, Лука Цвјетићанин, 7/1, Николина Шарчански, 8/3
4.место : Милица Олујић, 5/1, Јован Зеленовић, 5/1, Сара Сучевић, 6/3
Свим учесницима и награђенима честитамо !