ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА О ПРОБНОМ ЗАВРШНОМ ИСПИТУ

Пробни испит је прилика за ученике да се упознају са редоследом корака,
обавезама у вези са завршним испитом. Ученици имају прилику да на
непознатим задацима провере своје знање у одређеној области предмета.
Резултати пробног испита се не претварају у оцене, наставници ће те
резултате користити у сврху планирања припремне наставе.

У петак 13.априла 2018.године у 12,00 часова ученици раде тест из
математике и анонимно попуњавају упитник.

У суботу 14.априла 2018.године у 9,00 часова раде тест из српског, пауза је од
11,00 до 11,30, а у 11,30 раде комбиновани тест.

Ученици могу тестове радити 120 минута.
Првих 45 минута и последњих 15 минута не може се излазити из сале.
Од прибора се може понети графитна оловка, хемијска оловка, гумица,
лењири, шестар.

Не могу се користити мобилни телефон ни дигитрон.
Може се унети само вода.
Ученици ће седети распоређени у фискултурној сали по азбучном реду.

Окружно такмичење из роботике

На Окружном такмичењу из роботике су следећи резултати:
Јана Голубовић, 7/2 је освојила 1.место
Димитрије Богдановић, 7/2 је освојио 3.место
Честитамо ученицима и наставници Мајски.

Oкружно такмичење из математике

На Окружном такмичењу из математике наши ученици су остварили следеће резултате:
Андреј Мартиновић, 4/1 је освојио 1.место
Немања Стефановић, 4/2 је освојио похвалу
Милан Мајски, 4/1 је освојио похвалу.
Александар Губица, 6/3 је освојио 1.место
Немања Мајски, 6/1 је освојио 3.место.
Честитамо ученицима, учитељицама Латас и Тодоровић и наставници Грба.

Конкурсу на тему „Стоп насиљу“

Позивамо све ученике да учествују на Конкурсу на тему „Стоп насиљу“ у виду ликовних и литерарних радова.

Литерарне радове можете предати учитељима и наставницима српског
језика, а ликовне наставнику ликовног (дозвољене су све форме радова). За најуспешније Школе је обезбедила награде.

Окружно такмичење из програмирања

На окружном такмичењу из програмирања наши ученици су освојили:
5.разред:Борко Рајовача и Аида Кахримановић—захвалнице
6.разред: Немања Мајски-1. место и Милан Ранисављевић-похвала
Честитке ученицима и наставници Мајски.